FİRMA PROFİLİ

Pres-san kurucusu Makine Mühendisi İsmail Göktürk 1950 Kırşehir doğumludur. 1985 yılında ağırlıklı olarak metal kalıpçılık ve bunun yanı sıra konveyör yedek parçaları ile sektörde yerini alan firma Ankara Ostim de kurulmuştur.

 

         Pres-san, Limitet Şirketi unvanını aldığı güne kadar olan süre boyunca konveyör yedek parçaları ve metal kalıp imalatına devam etmiştir. 1996’da kalitesi, yüksek performansı, estetik ve ergonomik yapısının da katkısıyla Limitet Şirketi olmaya hak kazanmıştır. Bu unvanın birlikteliğinde konveyör rulo, konveyör şase ve konveyör yedek parçalarının üretiminde büyük gelişmeler sağlayarak, ihracat konusunda yalnız Türkiye ile kalmayıp Orta Doğu, Orta Asya Türk Cumhuriyetleri ve Rusya çapında öncelikli firmalar arasında yer almaktadır.

 

         Pres-san, Ankara Ostim de bulunduğu 200 m2‘lik kiralık alanda başladığı imalata zamanla gösterdiği ilerleme doğrultusunda 2003 yılı itibariyle İvedik Organize Sanayi de bulunan 2025 m2’lik kendi mülkiyeti olan alanda imalatını sürdürmektedir.

 

         Pres-san ürünleri Türkiye’deki ve tüm dünyadaki endüstrinin ihtiyacı olan konveyör bandı rulosu ve konveyör istasyonlarıdır. Bunun yanı sıra CNC tel erezyon metal kalıpçılık, baskı pres gibi özel imalat taleplerinizi de karşılamaktadır.

BELGELERTASARIM